SMART GIZCOUNT

Buď SMART a použij zľavový kód, ktorý ti najviac vyhovuje.

V eshope Gizmania môžeš použiť jeden zo štyroch zľavových kódov. Dôležité slovo je "jeden". Na jednu objednávku môžeš použiť vždy len jeden zľavový kód. A je len na tebe, čo s ním urobíš. Nezabudni, že zľavové kódy nemôžeš kombinovať.

Jeden príklad za všetky:

Tvoja objednávka pozostáva z piatich výrobkov. Dva výrobky z bodu 1), jeden výrobok z bodu 2) a dva výrobky mimo bodov 1) a 2). Ktorý zľavový kupón použiješ? Na to musíš prísť sám. Každá objednávka je iná, a tak bude aj zľavový kód, ktorý bude z tvojho pohľadu najvýhodnejší, iný. BUĎ SMARTÍ!

1. G-Code - 20%

Promo

Chcete si kúpiť komponenty pre freestyle kolobežku? Skvelé! Pripravili sme pre vás výber špičkových komponentov od svetových výrobcov s 20% zľavou. Zľava 20 % sa vzťahuje na produkty označené kódom GCODE20. Tak neváhajte, zadajte kód GCODE20 a získajte zľavu 20 %!

Upozornenie: Produkty zahrnuté do akcie G-code / Take Action with Rotation rotujú a menia sa aspoň raz za mesiac.

Pravidlá kampane

2. David Šenkýř X UrbanArtt collab - 10 %

Promo

Chceš získať 10 % zľavu na produkty UrbanArtt (okrem custom kolobežiek)? Sleduj @david_senkyr na instagrame a získaj jeho zľavový kód. Produkty UrbanArtt nájdete tu

3. Zľavové kódy jazdcov - 10 %    

Promo

Chceš 10 % zľavu na celú svoju objednávku? Stačí zadať jeden zo zľavových kódov jazdcov. Ako získam kód? Prejdite na Google a zadajte "slevový kód jezdce" alebo sleduj instagram týchto jazdcov: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini         

4. Darčekové poukážky

Promo

Máš darčekovú poukážku a chceš ju využiť? Žiadny problém. Rovnako ako pri zľavových kódoch jazdcov sa uplatnenie darčekového poukazu vzťahuje na celú tvoju objednávku.