VÝBĚR DÍLŮ NA ŘÍJEN - zľava 20% s kódom OCT20

SMART GIZCOUNT

Buď SMART a použij zľavový kód, ktorý ti najviac vyhovuje.

V eshope Gizmania môžeš použiť jeden zo štyroch zľavových kódov. Dôležité slovo je "jeden". Na jednu objednávku môžeš použiť vždy len jeden zľavový kód. A je len na tebe, čo s ním urobíš. Nezabudni, že zľavové kódy nemôžeš kombinovať.

Jeden príklad za všetky:

Tvoja objednávka pozostáva z piatich výrobkov. Dva výrobky z bodu 1), jeden výrobok z bodu 2) a dva výrobky mimo bodov 1) a 2). Ktorý zľavový kupón použiješ? Na to musíš prísť sám. Každá objednávka je iná, a tak bude aj zľavový kód, ktorý bude z tvojho pohľadu najvýhodnejší, iný. BUĎ SMARTÍ!

1. Výběr dílů na říjen - 20 %

Promo

Chcete si kúpiť komponenty pre freestyle kolobežku? Skvelé! Pripravili sme pre vás výber špičkových komponentov od svetových výrobcov s 20% zľavou. Zľava 20 % sa vzťahuje na produkty označené kódom OCT20. Tak neváhajte, zadajte kód OCT20 a získajte zľavu 20 %!

Upozornenie: Výrobky zaradené do akcie Výběr dílů na říjen sa môžu počas trvania akcie zmeniť.

2. Richard Zelinka X Ethic collab - 15 %

Promo

Chceš získať 15 % zľavu na produkty Ethic + Helmu S-One RICH ZELINKA (okrem custom kolobežiek)? Sleduj @risazelinka na instagrame a získaj jeho zľavový kód. Produkty Ethic nájdete tu

3. Zľavové kódy jazdcov - 10 %    

Promo

Chceš 10 % zľavu na celú svoju objednávku? Stačí zadať jeden zo zľavových kódov jazdcov. Ako získam kód? Prejdite na Google a zadajte "slevový kód jezdce" alebo sleduj instagram týchto jazdcov: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini         

4. Darčekové poukážky

Promo

Máš darčekovú poukážku a chceš ju využiť? Žiadny problém. Rovnako ako pri zľavových kódoch jazdcov sa uplatnenie darčekového poukazu vzťahuje na celú tvoju objednávku.