SMART GIZCOUNT

Buď SMART a použij zľavový kód, ktorý ti najviac vyhovuje.

V eshope Gizmania môžeš použiť jeden zo štyroch zľavových kódov. Dôležité slovo je "jeden". Na jednu objednávku môžeš použiť vždy len jeden zľavový kód. A je len na tebe, čo s ním urobíš. Nezabudni, že zľavové kódy nemôžeš kombinovať.

Jeden príklad za všetky:

Tvoja objednávka pozostáva z piatich výrobkov. Dva výrobky z bodu 1), jeden výrobok z bodu 2) a dva výrobky mimo bodov 1) a 2). Ktorý zľavový kupón použiješ? Na to musíš prísť sám. Každá objednávka je iná, a tak bude aj zľavový kód, ktorý bude z tvojho pohľadu najvýhodnejší, iný. BUĎ SMARTÍ!

1. May of Street - 20 %

Promo

Chceš si kúpiť streetovú dosku, streetové riadidlá alebo streetovú kolobežku? Zadaj zľavový kód STREET20 a získaj zľavu 20 % na produkty uvedené v nasledujúcich odkazoch:  

Streetové dosky

Streetové riadidlá

Streetové kolobežky

2. Richard Zelinka X Ethic collab - 15 %

Promo

Chceš získať 15 % zľavu na produkty Ethic (okrem custom kolobežiek)? Sleduj @risazelinka na instagrame a získaj jeho zľavový kód. Produkty Ethic nájdete tu

3. Zľavové kódy jazdcov - 10 %    

Promo

Chceš 10 % zľavu na celú svoju objednávku? Stačí zadať jeden zo zľavových kódov jazdcov. Ako získam kód? Prejdite na Google a zadajte "slevový kód jezdce" alebo sleduj instagram týchto jazdcov: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini         

4. Darčekové poukážky

Promo

Máš darčekovú poukážku a chceš ju využiť? Žiadny problém. Rovnako ako pri zľavových kódoch jazdcov sa uplatnenie darčekového poukazu vzťahuje na celú tvoju objednávku.